shuni

40 ігор · остання гра 26 чер 2024
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 червня 2024, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 40 клубні 34 · турнірні 6
Win-rate 40.0% 16/40
Бали 26.21 з них 10.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.75 4 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
шериф 50.0% 3/6
дон 50.0% 4/8
мирний 27.3% 6/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 55.0%
дон 8 20.0%
шериф 6 15.0%
мафія 4 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Турнир зимнего сезона 23/24
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Турнир зимнего сезона 23/24 30 березня 2024 · AML · Новий Сад ігор 6 · перемог 1 · бали 3.60 · допи +2.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
37 ігор
Максимум допів за гру
+1.10 · Турнир зимнего сезона 23/24
Найбільший штраф
−0.70 · №15361

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.5% 33.3% 1/3
2 5 12.5% 60.0% 3/5
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 9 22.5% 44.4% 4/9
5 3 7.5% 0.0% 0/3
6 6 15.0% 16.7% 1/6
7 5 12.5% 40.0% 2/5
8 2 5.0% 50.0% 1/2
9 5 12.5% 60.0% 3/5
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 6 27.3% 50.0% 3/6
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 5 22.7% 0.0% 0/5
7 3 13.6% 0.0% 0/3
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 2 33.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.