Круэлла

25 ігор · остання гра 11 тра 2024
Budva, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 травня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 25 клубні 20 · турнірні 5
Win-rate 48.0% 12/25
Бали 18.30 з них 6.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 61.5% 8/13
мафія 33.3% 2/6
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 52.0%
мафія 6 24.0%
шериф 5 20.0%
дон 1 4.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №12297
Найбільший штраф
−0.50 · №14665

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 0.0% 0/3
2 2 8.0% 0.0% 0/2
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 6 24.0% 66.7% 4/6
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 3 12.0% 66.7% 2/3
9 1 4.0% 100.0% 1/1
10 1 4.0% 100.0% 1/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 1 7.7% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 0.0% 0/2
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.