Саймон

237 ігор · остання гра 28 жов 2025
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 жовтня 2025, Minicups 25 · 28.10.2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 237 клубні 195 · турнірні 42
Win-rate 46.4% 110/237
Бали 197.53 з них 82.50 допами Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 26
Середній ЛХ 1.31 26 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 15/30
мирний 48.9% 67/137
мафія 41.7% 20/48
дон 36.4% 8/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 137 57.8%
мафія 48 20.3%
шериф 30 12.7%
дон 22 9.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 42 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Второшкольник Cup
У середньому топ-61.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 —
2024 4 0 4 з 10
2023 1 0 13 з 21

Останні турніри

—
Minicups 25 · 28.10.2025 28 жовтня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 7 ігор 5 · перемог 2 · бали 3.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —
4 з 10 топ-40.0%
Второшкольник Cup 14 липня 2024 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 7.00 · допи +5.00 · штраф — · ПУ —
11 з 20 топ-55.0%
Balkan Open Cup 2 4–5 травня 2024 · AML · Белґрад ігор 11 · перемог 5 · бали 10.10 · допи +4.60 · штраф — · ПУ 4
9 з 10 топ-90.0%
Monday Cup 29 квітня 2024 · AML ігор 3 · перемог 1 · бали 1.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
237 ігор
Найкращий місяць
грудень 2023 — 56.5% (13/23)
Максимум допів за гру
+1.10 · Второшкольник Cup
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
237 ігор · частки рахуються від них
1 13 5.5% 38.5% 5/13
2 29 12.2% 51.7% 15/29
3 18 7.6% 38.9% 7/18
4 23 9.7% 43.5% 10/23
5 19 8.0% 31.6% 6/19
6 27 11.4% 48.1% 13/27
7 23 9.7% 43.5% 10/23
8 28 11.8% 60.7% 17/28
9 28 11.8% 53.6% 15/28
10 29 12.2% 41.4% 12/29
137 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 3.6% 40.0% 2/5
2 18 13.1% 55.6% 10/18
3 10 7.3% 40.0% 4/10
4 13 9.5% 46.2% 6/13
5 10 7.3% 50.0% 5/10
6 20 14.6% 45.0% 9/20
7 14 10.2% 35.7% 5/14
8 15 10.9% 66.7% 10/15
9 20 14.6% 55.0% 11/20
10 12 8.8% 41.7% 5/12
30 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 6.7% 50.0% 1/2
2 5 16.7% 60.0% 3/5
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 3 10.0% 0.0% 0/3
5 3 10.0% 33.3% 1/3
6 4 13.3% 75.0% 3/4
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 3 10.0% 100.0% 3/3
9 1 3.3% 100.0% 1/1
10 3 10.0% 33.3% 1/3
48 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 12.5% 33.3% 2/6
2 4 8.3% 25.0% 1/4
3 2 4.2% 50.0% 1/2
4 5 10.4% 60.0% 3/5
5 6 12.5% 0.0% 0/6
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 6.2% 66.7% 2/3
8 8 16.7% 50.0% 4/8
9 5 10.4% 60.0% 3/5
10 9 18.8% 44.4% 4/9
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 3 13.6% 33.3% 1/3
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 13.6% 33.3% 1/3
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 5 22.7% 40.0% 2/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.