Levi

20 ігор ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2024
Bar, Montenegro · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 жовтня 2024, GodMother.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 20
Win-rate 65.0% 13/20
Бали 19.80 з них 6.80 допами Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 5/5
дон 100.0% 2/2
мирний 46.2% 6/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 65.0%
мафія 5 25.0%
дон 2 10.0%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.90 · №17611

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 10.0% 100.0% 2/2
3 2 10.0% 100.0% 2/2
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 2 10.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 25.0% 80.0% 4/5
8 4 20.0% 25.0% 1/4
9 3 15.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 3 23.1% 0.0% 0/3
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 60.0% 100.0% 3/3
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.