green tea

116 ігор · остання гра 9 гру 2023
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 грудня 2023, Мини-турнир.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 116 клубні 95 · турнірні 21
Win-rate 47.4% 55/116
Бали 79.90 з них 24.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.00 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.0% 17/25
дон 50.0% 3/6
мирний 42.0% 29/69
шериф 37.5% 6/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 69 59.5%
мафія 25 21.6%
шериф 16 13.8%
дон 6 5.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Турнир 2 сезона
У середньому топ-93.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 3 0 8 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Мини-турнир 9 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 1 · бали 2.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Турнир 2 сезона 21 жовтня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 2 · бали 4.83 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Финал 1 сезона 24 червня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Найкращий місяць
травень 2023 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.60 · Турнир 2 сезона
Найбільший штраф
−0.50 · №10202

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 11 9.5% 36.4% 4/11
2 10 8.6% 50.0% 5/10
3 12 10.3% 58.3% 7/12
4 13 11.2% 46.2% 6/13
5 6 5.2% 33.3% 2/6
6 12 10.3% 58.3% 7/12
7 16 13.8% 56.3% 9/16
8 9 7.8% 33.3% 3/9
9 13 11.2% 46.2% 6/13
10 14 12.1% 42.9% 6/14
69 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 8.7% 50.0% 3/6
2 6 8.7% 33.3% 2/6
3 7 10.1% 57.1% 4/7
4 7 10.1% 28.6% 2/7
5 3 4.3% 33.3% 1/3
6 8 11.6% 50.0% 4/8
7 9 13.0% 44.4% 4/9
8 4 5.8% 50.0% 2/4
9 10 14.5% 50.0% 5/10
10 9 13.0% 22.2% 2/9
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 18.8% 66.7% 2/3
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 2 12.5% 50.0% 1/2
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.0% 0.0% 0/2
2 3 12.0% 100.0% 3/3
3 4 16.0% 75.0% 3/4
4 3 12.0% 33.3% 1/3
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 2 8.0% 100.0% 2/2
7 3 12.0% 66.7% 2/3
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 1 4.0% 100.0% 1/1
10 3 12.0% 100.0% 3/3
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.