sushi

122 гри · остання гра 4 лют 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 лютого 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 122 клубні 115 · турнірні 7
Win-rate 45.9% 56/122
Бали 86.70 з них 31.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.13 16 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 59.1% 13/22
дон 50.0% 6/12
мирний 44.2% 34/77
шериф 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 77 63.1%
мафія 22 18.0%
дон 12 9.8%
шериф 11 9.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Финал 1 сезона
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 5 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Финал 1 сезона 24 червня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 4 · бали 7.30 · допи +3.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
65 ігор
Найкращий місяць
квітень 2023 — 52.0% (13/25)
Максимум допів за гру
+1.20 · Финал 1 сезона
Найбільший штраф
−0.50 · №10050

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
122 гри · частки рахуються від них
1 3 2.5% 33.3% 1/3
2 4 3.3% 75.0% 3/4
3 7 5.7% 28.6% 2/7
4 11 9.0% 36.4% 4/11
5 14 11.5% 28.6% 4/14
6 10 8.2% 70.0% 7/10
7 17 13.9% 52.9% 9/17
8 13 10.7% 46.2% 6/13
9 8 6.6% 25.0% 2/8
10 35 28.7% 51.4% 18/35
77 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.3% 0.0% 0/1
2 3 3.9% 66.7% 2/3
3 2 2.6% 0.0% 0/2
4 7 9.1% 57.1% 4/7
5 8 10.4% 25.0% 2/8
6 6 7.8% 66.7% 4/6
7 11 14.3% 36.4% 4/11
8 9 11.7% 55.6% 5/9
9 5 6.5% 20.0% 1/5
10 25 32.5% 48.0% 12/25
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 3 27.3% 0.0% 0/3
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 50.0% 1/2
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 13.6% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 3 13.6% 100.0% 3/3
8 3 13.6% 33.3% 1/3
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 5 22.7% 60.0% 3/5
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 25.0% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.