Дийкстра

77 ігор за 2026 рік · 430 загалом · остання гра 9 вер 2026
19 турнірів ·4× переможець
Novi-Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (2/2) 69.0% (20/29) 2 гри · мало
Доп/гру 0.20 за 2 гри 0.14 за 29 ігор 2 гри · мало
Мирний 100.0% (1/1) 66.7% (14/21) 1 гра · мало
Шериф — 100.0% (2/2) 0 ігор
Мафія — 60.0% (3/5) 0 ігор
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 77 клубні 57 · турнірні 20
Win-rate 62.3% 48/77
Бали 64.55 з них 22.20 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.20 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мирний 68.0% 34/50
мафія 50.0% 6/12
дон 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 64.9%
мафія 12 15.6%
дон 12 15.6%
шериф 3 3.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 19 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 19 127 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Гостевой Minicup 2025
У середньому топ-37.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 2 з 10
2025 11 0 1 з 10
2024 4 0 1 з 10
2023 1 0 18 з 21

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Турнир Зимнего сезона 2025-2026 15 березня 2026 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 5 · бали 9.70 · допи +4.70 · штраф — · ПУ 2
3 з 10 топ-30.0%
Финал серии миникапов VMC 2025 8 лютого 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 3 · бали 6.30 · допи +3.30 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Турнир осеннего сезона 2025 18 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 4 · бали 9.00 · допи +5.00 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 11.11.2025 11 листопада 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 8 ігор 5 · перемог 3 · бали 4.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
77 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+1.10 · Турнир осеннего сезона 2025
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

19 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
77 ігор · частки рахуються від них
1 11 14.3% 81.8% 9/11
2 6 7.8% 83.3% 5/6
3 8 10.4% 37.5% 3/8
4 8 10.4% 50.0% 4/8
5 9 11.7% 66.7% 6/9
6 7 9.1% 71.4% 5/7
7 6 7.8% 50.0% 3/6
8 8 10.4% 62.5% 5/8
9 7 9.1% 57.1% 4/7
10 7 9.1% 57.1% 4/7
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 16.0% 75.0% 6/8
2 3 6.0% 100.0% 3/3
3 6 12.0% 50.0% 3/6
4 5 10.0% 40.0% 2/5
5 6 12.0% 66.7% 4/6
6 5 10.0% 80.0% 4/5
7 5 10.0% 60.0% 3/5
8 5 10.0% 80.0% 4/5
9 5 10.0% 60.0% 3/5
10 2 4.0% 100.0% 2/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 100.0% 2/2
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 3 25.0% 66.7% 2/3
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.