Manoon

112 ігор · остання гра 9 бер 2024
2 турніри ·1× переможець
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 березня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 112 клубні 98 · турнірні 14
Win-rate 62.5% 70/112
Бали 97.83 з них 29.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.88 8 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 84.6% 11/13
мафія 80.0% 20/25
шериф 63.6% 7/11
мирний 50.8% 32/63

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 56.2%
мафія 25 22.3%
дон 13 11.6%
шериф 11 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Турнир 2 сезона

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Турнир 2 сезона
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Турнир 2 сезона 21 жовтня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 5 · бали 8.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Финал 1 сезона 24 червня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 4 · бали 6.50 · допи +3.00 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
12 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
травень 2023 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · Финал 1 сезона
Найбільший штраф
−0.50 · №10613

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
112 ігор · частки рахуються від них
1 24 21.4% 79.2% 19/24
2 5 4.5% 40.0% 2/5
3 12 10.7% 66.7% 8/12
4 11 9.8% 72.7% 8/11
5 9 8.0% 44.4% 4/9
6 9 8.0% 55.6% 5/9
7 14 12.5% 57.1% 8/14
8 11 9.8% 54.5% 6/11
9 9 8.0% 66.7% 6/9
10 8 7.1% 50.0% 4/8
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 14.3% 66.7% 6/9
2 3 4.8% 33.3% 1/3
3 8 12.7% 62.5% 5/8
4 5 7.9% 40.0% 2/5
5 6 9.5% 50.0% 3/6
6 6 9.5% 50.0% 3/6
7 7 11.1% 42.9% 3/7
8 8 12.7% 37.5% 3/8
9 6 9.5% 66.7% 4/6
10 5 7.9% 40.0% 2/5
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 10 40.0% 90.0% 9/10
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 3 12.0% 100.0% 3/3
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 3 12.0% 66.7% 2/3
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 2 8.0% 50.0% 1/2
10 2 8.0% 50.0% 1/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 23.1% 100.0% 3/3
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.