Žiža

104 гри ·клубні ігри · остання гра 24 бер 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 березня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 104
Win-rate 44.2% 46/104
Бали 69.20 з них 22.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.92 13 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 70.0% 7/10
мафія 68.2% 15/22
мирний 37.7% 23/61
шериф 9.1% 1/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 61 58.7%
мафія 22 21.2%
шериф 11 10.6%
дон 10 9.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
49 ігор
Найкращий місяць
березень 2023 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+0.60 · №9668
Найбільший штраф
−0.50 · №10397

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
104 гри · частки рахуються від них
1 14 13.5% 71.4% 10/14
2 12 11.5% 33.3% 4/12
3 14 13.5% 35.7% 5/14
4 9 8.7% 11.1% 1/9
5 9 8.7% 22.2% 2/9
6 9 8.7% 66.7% 6/9
7 9 8.7% 44.4% 4/9
8 15 14.4% 46.7% 7/15
9 8 7.7% 62.5% 5/8
10 5 4.8% 40.0% 2/5
61 гра за мирний · частки рахуються від них
1 6 9.8% 66.7% 4/6
2 6 9.8% 16.7% 1/6
3 7 11.5% 28.6% 2/7
4 5 8.2% 0.0% 0/5
5 8 13.1% 25.0% 2/8
6 5 8.2% 60.0% 3/5
7 4 6.6% 50.0% 2/4
8 11 18.0% 36.4% 4/11
9 5 8.2% 60.0% 3/5
10 4 6.6% 50.0% 2/4
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 2 18.2% 0.0% 0/2
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 3 27.3% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 6 27.3% 83.3% 5/6
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 4 18.2% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 2 9.1% 0.0% 0/2
8 3 13.6% 100.0% 3/3
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.