SantaWay

36 ігор ·клубні ігри · остання гра 30 бер 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 березня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 36
Win-rate 44.4% 16/36
Бали 23.76 з них 7.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 60.0% 3/5
мирний 42.3% 11/26
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 72.2%
мафія 5 13.9%
шериф 3 8.3%
дон 2 5.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · №11085
Найбільший штраф
−0.50 · №11945

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 7 19.4% 57.1% 4/7
3 7 19.4% 28.6% 2/7
4 3 8.3% 66.7% 2/3
5 6 16.7% 66.7% 4/6
6 3 8.3% 33.3% 1/3
7 3 8.3% 33.3% 1/3
8 2 5.6% 50.0% 1/2
9 3 8.3% 0.0% 0/3
10 1 2.8% 100.0% 1/1
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.8% 0.0% 0/1
2 6 23.1% 50.0% 3/6
3 5 19.2% 20.0% 1/5
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 6 23.1% 66.7% 4/6
6 2 7.7% 50.0% 1/2
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.