Tukai

113 ігор · остання гра 5 тра 2024
3 турніри ·2× переможець
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 травня 2024, Balkan Open Cup 2.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 113 клубні 76 · турнірні 37
Win-rate 54.0% 61/113
Бали 96.62 з них 34.21 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 1.50 14 ПУ
Штрафи 1.65

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.3% 11/15
дон 66.7% 6/9
шериф 58.3% 7/12
мирний 48.1% 37/77

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 77 68.1%
мафія 15 13.3%
шериф 12 10.6%
дон 9 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Balkan Open Cup 2 · Мини-турнир
3 1× третє місце Balkan Open Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 37 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Balkan Open Cup 2
У середньому топ-9.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 1 з 20
2023 2 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 20 перемога
Balkan Open Cup 2 4–5 травня 2024 · AML · Белґрад ігор 15 · перемог 11 · бали 19.66 · допи +8.41 · штраф −0.65 · ПУ 2
3 з 21 топ-14.3%
Balkan Open Cup 23–24 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 15 · перемог 9 · бали 15.62 · допи +5.16 · штраф — · ПУ 5
1 з 10 перемога
Мини-турнир 9 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 6 · бали 9.64 · допи +3.64 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
62 гри
Найкращий місяць
травень 2024 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+1.14 · Мини-турнир
Найбільший штраф
−0.65 · Balkan Open Cup 2

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
113 ігор · частки рахуються від них
1 6 5.3% 100.0% 6/6
2 14 12.4% 42.9% 6/14
3 8 7.1% 62.5% 5/8
4 12 10.6% 33.3% 4/12
5 14 12.4% 35.7% 5/14
6 5 4.4% 60.0% 3/5
7 10 8.8% 30.0% 3/10
8 9 8.0% 66.7% 6/9
9 12 10.6% 58.3% 7/12
10 23 20.4% 69.6% 16/23
77 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 6.5% 100.0% 5/5
2 10 13.0% 40.0% 4/10
3 4 5.2% 50.0% 2/4
4 8 10.4% 37.5% 3/8
5 10 13.0% 20.0% 2/10
6 3 3.9% 66.7% 2/3
7 8 10.4% 12.5% 1/8
8 5 6.5% 60.0% 3/5
9 10 13.0% 60.0% 6/10
10 14 18.2% 64.3% 9/14
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 5 33.3% 100.0% 5/5
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.