пирaт

212 ігор · остання гра 1 вер 2024
3 турніри ·1× переможець
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 вересня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 212 клубні 176 · турнірні 36
Win-rate 66.0% 140/212
Бали 231.17 з них 88.49 допами · штраф віднято Середній доп: 0.42
ПУ · перший убитий 30
Середній ЛХ 1.73 30 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 68.5% 87/127
дон 68.0% 17/25
мафія 63.2% 24/38
шериф 54.5% 12/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 127 59.9%
мафія 38 17.9%
дон 25 11.8%
шериф 22 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Balkan Open Cup
2 1× друге місце Balkan Open Cup 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 21 Balkan Open Cup
У середньому топ-7.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 2 з 20
2023 1 0 1 з 21

Останні турніри

2 з 20 топ-10.0%
Balkan Open Cup 2 4–5 травня 2024 · AML · Белґрад ігор 15 · перемог 9 · бали 18.93 · допи +9.53 · штраф −0.50 · ПУ 2
—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 7 · перемог 7 · бали 7.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
1 з 21 перемога
Balkan Open Cup 23–24 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 14 · перемог 12 · бали 18.26 · допи +5.36 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
11 ігор
Без штрафу поспіль
50 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 82.4% (14/17)
Максимум допів за гру
+2.00 · №14457
Найбільший штраф
−0.50 · Balkan Open Cup 2
ЛХ 3/3
4 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
212 ігор · частки рахуються від них
1 19 9.0% 57.9% 11/19
2 28 13.2% 64.3% 18/28
3 29 13.7% 69.0% 20/29
4 19 9.0% 63.2% 12/19
5 24 11.3% 66.7% 16/24
6 19 9.0% 73.7% 14/19
7 17 8.0% 64.7% 11/17
8 27 12.7% 59.3% 16/27
9 17 8.0% 64.7% 11/17
10 13 6.1% 84.6% 11/13
127 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 11.0% 64.3% 9/14
2 19 15.0% 73.7% 14/19
3 15 11.8% 80.0% 12/15
4 13 10.2% 61.5% 8/13
5 16 12.6% 62.5% 10/16
6 6 4.7% 83.3% 5/6
7 9 7.1% 66.7% 6/9
8 15 11.8% 60.0% 9/15
9 10 7.9% 60.0% 6/10
10 10 7.9% 80.0% 8/10
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 4 18.2% 50.0% 2/4
3 6 27.3% 50.0% 3/6
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 18.2% 75.0% 3/4
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 3 13.6% 33.3% 1/3
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.3% 50.0% 1/2
2 4 10.5% 50.0% 2/4
3 5 13.2% 40.0% 2/5
4 4 10.5% 50.0% 2/4
5 5 13.2% 80.0% 4/5
6 7 18.4% 71.4% 5/7
7 1 2.6% 0.0% 0/1
8 4 10.5% 75.0% 3/4
9 5 13.2% 80.0% 4/5
10 1 2.6% 100.0% 1/1
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 8.0% 50.0% 1/2
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 3 12.0% 100.0% 3/3
4 1 4.0% 100.0% 1/1
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 5 20.0% 80.0% 4/5
8 5 20.0% 60.0% 3/5
9 1 4.0% 0.0% 0/1
10 2 8.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.