Антон_Солярис

53 гри за 2026 рік · 314 загалом · остання гра 29 сер 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2026, Vojvodina Mafia Club.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 53 клубні 28 · турнірні 25
Win-rate 45.3% 24/53
Бали 38.13 з них 15.65 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.50 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 53.6% 15/28
дон 44.4% 4/9
шериф 40.0% 2/5
мафія 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 52.8%
мафія 11 20.8%
дон 9 17.0%
шериф 5 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 17 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 17 102 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Финал серии миникапов VMC 2025
У середньому топ-59.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 0 2 з 10
2025 12 0 3 з 10
2024 1 0 3 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Турнир Зимнего сезона 2025-2026 15 березня 2026 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 3 · бали 6.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Финал серии миникапов VMC 2025 8 лютого 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 3 · бали 6.60 · допи +3.10 · штраф — · ПУ 2
10 з 10 топ-100.0%
Турнир осеннего сезона 2025 18 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 2 · бали 4.20 · допи +2.20 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Миникап Соляриса 2 13 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 0 · бали 1.60 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 35.3% (6/17)
Максимум допів за гру
+1.00 · Финал серии миникапов VMC 2025

Активність

14 ігрових днів, з них 4 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
53 гри · частки рахуються від них
1 6 11.3% 83.3% 5/6
2 9 17.0% 55.6% 5/9
3 5 9.4% 20.0% 1/5
4 5 9.4% 20.0% 1/5
5 5 9.4% 0.0% 0/5
6 9 17.0% 55.6% 5/9
7 5 9.4% 60.0% 3/5
8 1 1.9% 100.0% 1/1
9 5 9.4% 60.0% 3/5
10 3 5.7% 0.0% 0/3
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 17.9% 80.0% 4/5
2 6 21.4% 50.0% 3/6
3 1 3.6% 0.0% 0/1
4 3 10.7% 33.3% 1/3
5 2 7.1% 0.0% 0/2
6 5 17.9% 60.0% 3/5
7 3 10.7% 100.0% 3/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 2 7.1% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 60.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 27.3% 66.7% 2/3
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 3 33.3% 33.3% 1/3
10 1 11.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.