Dich_me

41 гра за 2026 рік · 252 загалом · остання гра 5 сер 2026
9 турнірів ·2× переможець
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 серпня 2026, Vojvodina Mafia Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 41 клубні 28 · турнірні 13
Win-rate 56.1% 23/41
Бали 28.85 з них 9.10 допами Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 87.5% 7/8
шериф 60.0% 3/5
мирний 50.0% 11/22
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 53.7%
мафія 8 19.5%
дон 6 14.6%
шериф 5 12.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 57 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Турнир Зимнего сезона 2025-2026
У середньому топ-48.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 1 з 10
2025 6 0 1 з 10
2024 1 0 6 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Турнир Зимнего сезона 2025-2026 15 березня 2026 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 5 · бали 10.20 · допи +5.20 · штраф — · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Финал серии миникапов VMC 2025 8 лютого 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 2 · бали 4.45 · допи +2.20 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Турнир летнего сезона 25 12 жовтня 2025 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 2 · бали 5.70 · допи +3.70 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 10.08.2025 10 серпня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 5 ігор 5 · перемог 4 · бали 8.20 · допи +4.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Найкращий місяць
березень 2026 — 57.1% (12/21)
Максимум допів за гру
+1.00 · Турнир Зимнего сезона 2025-2026

Активність

11 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 7 17.1% 57.1% 4/7
2 4 9.8% 50.0% 2/4
3 4 9.8% 75.0% 3/4
4 4 9.8% 50.0% 2/4
5 1 2.4% 0.0% 0/1
6 5 12.2% 80.0% 4/5
7 6 14.6% 66.7% 4/6
8 5 12.2% 20.0% 1/5
9 2 4.9% 100.0% 2/2
10 3 7.3% 33.3% 1/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 0.0% 0/2
2 3 13.6% 33.3% 1/3
3 3 13.6% 100.0% 3/3
4 3 13.6% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 13.6% 66.7% 2/3
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 1 4.5% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 25.0% 100.0% 2/2
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.