nikita

69 ігор ·клубні ігри · остання гра 4 сер 2024
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 серпня 2024, Vojvodina Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 69
Win-rate 43.5% 30/69
Бали 42.26 з них 15.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 2.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 63.6% 7/11
мафія 60.0% 9/15
мирний 35.9% 14/39
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 56.5%
мафія 15 21.7%
дон 11 15.9%
шериф 4 5.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №16356
Найбільший штраф
−0.70 · №14913

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 11 15.9% 54.5% 6/11
2 7 10.1% 42.9% 3/7
3 2 2.9% 50.0% 1/2
4 8 11.6% 50.0% 4/8
5 8 11.6% 37.5% 3/8
6 8 11.6% 50.0% 4/8
7 2 2.9% 0.0% 0/2
8 6 8.7% 33.3% 2/6
9 8 11.6% 50.0% 4/8
10 9 13.0% 33.3% 3/9
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.3% 25.0% 1/4
2 6 15.4% 33.3% 2/6
3 0 0.0% — жодного разу
4 6 15.4% 50.0% 3/6
5 4 10.3% 25.0% 1/4
6 2 5.1% 50.0% 1/2
7 1 2.6% 0.0% 0/1
8 4 10.3% 25.0% 1/4
9 8 20.5% 50.0% 4/8
10 4 10.3% 25.0% 1/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 3 20.0% 66.7% 2/3
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 26.7% 25.0% 1/4
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 27.3% 100.0% 3/3
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.