Риг

61 гра · остання гра 19 чер 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 червня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 61 клубні 46 · турнірні 15
Win-rate 45.9% 28/61
Бали 42.36 з них 13.46 допами Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
мирний 47.5% 19/40
шериф 42.9% 3/7
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 65.6%
мафія 9 14.8%
шериф 7 11.5%
дон 5 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 20 Balkan Open Cup 2
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 10 з 20

Останні турніри

10 з 20 топ-50.0%
Balkan Open Cup 2 4–5 травня 2024 · AML · Белґрад ігор 15 · перемог 8 · бали 13.46 · допи +5.16 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
61 гра
Найкращий місяць
травень 2024 — 55.6% (10/18)
Максимум допів за гру
+0.80 · №14370

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 7 11.5% 57.1% 4/7
2 8 13.1% 62.5% 5/8
3 6 9.8% 66.7% 4/6
4 5 8.2% 40.0% 2/5
5 6 9.8% 50.0% 3/6
6 4 6.6% 50.0% 2/4
7 2 3.3% 50.0% 1/2
8 11 18.0% 36.4% 4/11
9 5 8.2% 0.0% 0/5
10 7 11.5% 42.9% 3/7
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.5% 66.7% 2/3
2 6 15.0% 50.0% 3/6
3 4 10.0% 75.0% 3/4
4 3 7.5% 66.7% 2/3
5 4 10.0% 75.0% 3/4
6 3 7.5% 33.3% 1/3
7 1 2.5% 100.0% 1/1
8 7 17.5% 28.6% 2/7
9 4 10.0% 0.0% 0/4
10 5 12.5% 40.0% 2/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.