pontij_pilat

24 гри ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2024
Podgorica, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 жовтня 2024, GodMother.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 24
Win-rate 45.8% 11/24
Бали 18.95 з них 8.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
дон 100.0% 2/2
мафія 42.9% 3/7
мирний 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 50.0%
мафія 7 29.2%
шериф 3 12.5%
дон 2 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №14378
Найбільший штраф
−0.50 · №13773

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 2 8.3% 0.0% 0/2
6 4 16.7% 50.0% 2/4
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 6 25.0% 33.3% 2/6
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 3 25.0% 0.0% 0/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 100.0% 2/2
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 100.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.