YOL

35 ігор ·клубні ігри · остання гра 7 сер 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 серпня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 35
Win-rate 40.0% 14/35
Бали 19.80 з них 5.80 допами Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 2/2
мафія 50.0% 3/6
мирний 30.8% 8/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 74.3%
мафія 6 17.1%
дон 2 5.7%
шериф 1 2.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №16394

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.4% 50.0% 2/4
2 3 8.6% 33.3% 1/3
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 4 11.4% 25.0% 1/4
5 4 11.4% 25.0% 1/4
6 4 11.4% 0.0% 0/4
7 3 8.6% 0.0% 0/3
8 3 8.6% 66.7% 2/3
9 4 11.4% 75.0% 3/4
10 2 5.7% 100.0% 2/2
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 15.4% 50.0% 2/4
2 2 7.7% 0.0% 0/2
3 2 7.7% 0.0% 0/2
4 4 15.4% 25.0% 1/4
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 3 11.5% 0.0% 0/3
7 3 11.5% 0.0% 0/3
8 2 7.7% 100.0% 2/2
9 3 11.5% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.