anime_detector

121 гра · остання гра 31 сер 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 31 серпня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 121 клубні 95 · турнірні 26
Win-rate 49.6% 60/121
Бали 85.78 з них 26.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 1.09 11 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.9% 11/19
шериф 50.0% 4/8
мирний 49.3% 37/75
мафія 42.1% 8/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 75 62.0%
мафія 19 15.7%
дон 19 15.7%
шериф 8 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Мини-турнир

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 26 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Мини-турнир
У середньому топ-73.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 19 з 20
2023 2 0 3 з 10

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Balkan Open Cup 2 4–5 травня 2024 · AML · Белґрад ігор 11 · перемог 4 · бали 7.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1
20 з 21 топ-95.2%
Balkan Open Cup 23–24 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 8 · перемог 2 · бали 4.53 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 1
3 з 10 топ-30.0%
Мини-турнир 9 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 5 · бали 7.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
92 гри
Найкращий місяць
січень 2024 — 68.4% (13/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · №16826
Найбільший штраф
−0.50 · №16828

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
121 гра · частки рахуються від них
1 12 9.9% 41.7% 5/12
2 13 10.7% 61.5% 8/13
3 12 9.9% 50.0% 6/12
4 7 5.8% 42.9% 3/7
5 10 8.3% 70.0% 7/10
6 16 13.2% 50.0% 8/16
7 16 13.2% 37.5% 6/16
8 10 8.3% 40.0% 4/10
9 9 7.4% 55.6% 5/9
10 16 13.2% 50.0% 8/16
75 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 4.0% 66.7% 2/3
2 8 10.7% 75.0% 6/8
3 10 13.3% 50.0% 5/10
4 5 6.7% 20.0% 1/5
5 6 8.0% 66.7% 4/6
6 11 14.7% 36.4% 4/11
7 11 14.7% 54.5% 6/11
8 6 8.0% 16.7% 1/6
9 5 6.7% 80.0% 4/5
10 10 13.3% 40.0% 4/10
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 100.0% 2/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 26.3% 40.0% 2/5
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 4 21.1% 0.0% 0/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 2 10.5% 50.0% 1/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 4 21.1% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.