Дина

124 гри · остання гра 16 лис 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 листопада 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 124 клубні 112 · турнірні 12
Win-rate 48.4% 60/124
Бали 87.53 з них 28.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.92 13 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
мафія 60.0% 15/25
шериф 50.0% 5/10
мирний 41.0% 32/78

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 78 62.9%
мафія 25 20.2%
дон 11 8.9%
шериф 10 8.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Турнир 2 сезона
У середньому топ-65.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 10 з 11
2023 1 0 4 з 10

Останні турніри

10 з 11 топ-90.9%
LadyCup 6–7 вересня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 0 · бали 1.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —
4 з 10 топ-40.0%
Турнир 2 сезона 21 жовтня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 4 · бали 7.23 · допи +3.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Найкращий місяць
січень 2024 — 50.0% (9/18)
Максимум допів за гру
+0.70 · Турнир 2 сезона
Найбільший штраф
−0.50 · №11900

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
124 гри · частки рахуються від них
1 8 6.5% 50.0% 4/8
2 11 8.9% 45.5% 5/11
3 8 6.5% 25.0% 2/8
4 21 16.9% 61.9% 13/21
5 12 9.7% 50.0% 6/12
6 16 12.9% 56.3% 9/16
7 9 7.3% 33.3% 3/9
8 9 7.3% 22.2% 2/9
9 15 12.1% 53.3% 8/15
10 15 12.1% 53.3% 8/15
78 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 6.4% 20.0% 1/5
2 7 9.0% 42.9% 3/7
3 4 5.1% 25.0% 1/4
4 10 12.8% 60.0% 6/10
5 6 7.7% 33.3% 2/6
6 13 16.7% 53.8% 7/13
7 4 5.1% 25.0% 1/4
8 7 9.0% 14.3% 1/7
9 11 14.1% 45.5% 5/11
10 11 14.1% 45.5% 5/11
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 3 30.0% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 12.0% 100.0% 3/3
2 1 4.0% 100.0% 1/1
3 1 4.0% 0.0% 0/1
4 7 28.0% 57.1% 4/7
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 3 12.0% 66.7% 2/3
7 4 16.0% 50.0% 2/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 12.0% 66.7% 2/3
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 3 27.3% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 3 27.3% 100.0% 3/3
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.