Константа

37 ігор за 2026 рік · 93 загалом · остання гра 26 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (1/4) 31.3% (5/16) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.08 за 16 ігор 4 гри · мало
Мирний 33.3% (1/3) 10.0% (1/10) 3 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Мафія — 50.0% (2/4) 0 ігор
Дон — 100.0% (2/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 37 клубні 23 · турнірні 14
Win-rate 40.5% 15/37
Бали 18.38 з них 6.15 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
мафія 62.5% 5/8
шериф 50.0% 2/4
мирний 19.0% 4/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 56.8%
мафія 8 21.6%
шериф 4 10.8%
дон 4 10.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Маникап 6
3 1× третє місце Money Cup 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 42 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Маникап 6
У середньому топ-56.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 2 з 10
2025 4 0 3 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Маникап 6 4 квітня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 4.85 · допи +1.60 · штраф −0.50 · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Money Cup 5 28 лютого 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 4.60 · допи +2.60 · штраф — · ПУ —
4 з 10 топ-40.0%
Money Cup 2 15 листопада 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 7.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Money Cup 1 25 жовтня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 7.80 · допи +3.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · Money Cup 5
Найбільший штраф
−0.50 · Маникап 6

Активність

15 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 3 8.1% 33.3% 1/3
2 2 5.4% 0.0% 0/2
3 4 10.8% 50.0% 2/4
4 3 8.1% 33.3% 1/3
5 5 13.5% 40.0% 2/5
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 3 8.1% 0.0% 0/3
8 1 2.7% 100.0% 1/1
9 4 10.8% 100.0% 4/4
10 9 24.3% 22.2% 2/9
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 2 9.5% 0.0% 0/2
3 3 14.3% 33.3% 1/3
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 4 19.0% 25.0% 1/4
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 4 19.0% 0.0% 0/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 2 50.0% 0.0% 0/2
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 100.0% 2/2
10 2 25.0% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.