Marla

68 ігор за 2026 рік · 347 загалом · остання гра 29 сер 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2026, Vojvodina Mafia Club.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 68 клубні 51 · турнірні 17
Win-rate 55.9% 38/68
Бали 50.77 з них 17.20 допами Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
шериф 57.1% 4/7
мирний 56.8% 25/44
мафія 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 64.7%
мафія 11 16.2%
шериф 7 10.3%
дон 6 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Миникап Соляриса 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 91 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Миникап Соляриса 2
У середньому топ-62.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 2 з 10
2025 7 0 4 з 10
2024 3 0 9 з 10
2023 1 0 5 з 21

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Финал серии миникапов VMC 2025 8 лютого 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 1 · бали 2.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
Турнир осеннего сезона 2025 18 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 4 · бали 7.30 · допи +3.30 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Миникап Соляриса 2 13 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 4 · бали 6.30 · допи +2.30 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Миникап Соляриса 1 23 грудня 2025 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 2 · бали 5.20 · допи +3.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
68 ігор
Максимум допів за гру
+1.10 · Миникап Соляриса 2

Активність

19 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 10 14.7% 30.0% 3/10
2 5 7.4% 80.0% 4/5
3 8 11.8% 75.0% 6/8
4 12 17.6% 50.0% 6/12
5 4 5.9% 50.0% 2/4
6 4 5.9% 75.0% 3/4
7 10 14.7% 50.0% 5/10
8 7 10.3% 57.1% 4/7
9 4 5.9% 50.0% 2/4
10 4 5.9% 75.0% 3/4
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.4% 20.0% 1/5
2 4 9.1% 75.0% 3/4
3 5 11.4% 80.0% 4/5
4 12 27.3% 50.0% 6/12
5 3 6.8% 66.7% 2/3
6 3 6.8% 100.0% 3/3
7 5 11.4% 20.0% 1/5
8 4 9.1% 75.0% 3/4
9 1 2.3% 100.0% 1/1
10 2 4.5% 50.0% 1/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 2 18.2% 100.0% 2/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.