L_ЭЛ

95 ігор · остання гра 7 гру 2024
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 грудня 2024, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 95 клубні 68 · турнірні 27
Win-rate 48.4% 46/95
Бали 76.09 з них 31.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.38 8 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 77.8% 14/18
дон 70.0% 7/10
мирний 38.7% 24/62
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 62 65.3%
мафія 18 18.9%
дон 10 10.5%
шериф 5 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце MoneyCup3 · Маникап 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 27 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 MoneyCup3
У середньому топ-52.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 6 0 2 з 12

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Миникап 2Цветок 5 листопада 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 2 · бали 3.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
MoneyCup7 23 жовтня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 1.00 · допи +1.00 · штраф −1.00 · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
MoneyCup6 25 вересня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 3.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
2 з 12 топ-16.7%
MoneyCup3 15 серпня 2024 · AML · Белґрад ігор 4 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найкращий місяць
серпень 2024 — 50.0% (11/22)
Максимум допів за гру
+1.00 · №18910
Найбільший штраф
−0.50 · MoneyCup7

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
95 ігор · частки рахуються від них
1 4 4.2% 50.0% 2/4
2 8 8.4% 37.5% 3/8
3 7 7.4% 28.6% 2/7
4 14 14.7% 35.7% 5/14
5 10 10.5% 70.0% 7/10
6 9 9.5% 66.7% 6/9
7 8 8.4% 50.0% 4/8
8 16 16.8% 43.8% 7/16
9 12 12.6% 66.7% 8/12
10 7 7.4% 28.6% 2/7
62 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 6.5% 50.0% 2/4
2 4 6.5% 25.0% 1/4
3 3 4.8% 33.3% 1/3
4 8 12.9% 25.0% 2/8
5 8 12.9% 75.0% 6/8
6 8 12.9% 62.5% 5/8
7 3 4.8% 0.0% 0/3
8 13 21.0% 38.5% 5/13
9 5 8.1% 20.0% 1/5
10 6 9.7% 16.7% 1/6
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 3 16.7% 100.0% 3/3
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 3 16.7% 66.7% 2/3
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 4 22.2% 100.0% 4/4
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 3 30.0% 100.0% 3/3
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.