кузька

49 ігор ·клубні ігри · остання гра 25 січ 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 січня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 49
Win-rate 32.7% 16/49
Бали 23.00 з них 8.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 46.2% 6/13
мирний 29.6% 8/27
дон 25.0% 1/4
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 55.1%
мафія 13 26.5%
шериф 5 10.2%
дон 4 8.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
33 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №19656
Найбільший штраф
−0.50 · №19658

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 6 12.2% 33.3% 2/6
2 5 10.2% 0.0% 0/5
3 4 8.2% 50.0% 2/4
4 6 12.2% 50.0% 3/6
5 7 14.3% 42.9% 3/7
6 4 8.2% 25.0% 1/4
7 2 4.1% 0.0% 0/2
8 6 12.2% 50.0% 3/6
9 7 14.3% 14.3% 1/7
10 2 4.1% 50.0% 1/2
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.8% 25.0% 1/4
2 4 14.8% 0.0% 0/4
3 2 7.4% 50.0% 1/2
4 2 7.4% 0.0% 0/2
5 2 7.4% 100.0% 2/2
6 3 11.1% 0.0% 0/3
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 4 14.8% 75.0% 3/4
9 3 11.1% 0.0% 0/3
10 2 7.4% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 4 30.8% 75.0% 3/4
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 75.0% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.