Капо

184 гри · остання гра 23 гру 2025
Belgrade, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 грудня 2025, Миникап Соляриса 1.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 184 клубні 145 · турнірні 39
Win-rate 50.0% 92/184
Бали 169.01 з них 73.26 допами · штраф віднято Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 1.39 18 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 12/21
мафія 51.4% 18/35
мирний 48.5% 50/103
шериф 48.0% 12/25

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 103 56.0%
мафія 35 19.0%
шериф 25 13.6%
дон 21 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 39 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 11 LadyCup
У середньому топ-43.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 3 з 10
2024 3 0 3 з 11
2023 1 0 4 з 21

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Миникап Соляриса 1 23 грудня 2025 · AML · Новий Сад ігор 5 · перемог 0 · бали 1.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Турнир зимнего сезона 24-25 30 березня 2025 · AML · Новий Сад ігор 6 · перемог 3 · бали 7.30 · допи +4.30 · штраф — · ПУ —
—
MoneyCup 10 6 грудня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 3 · бали 5.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 1
3 з 11 топ-27.3%
LadyCup 6–7 вересня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 2 · бали 4.75 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
146 ігор
Найкращий місяць
листопад 2023 — 58.5% (24/41)
Максимум допів за гру
+1.10 · №20040
Найбільший штраф
−0.50 · №11770

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
184 гри · частки рахуються від них
1 10 5.4% 50.0% 5/10
2 14 7.6% 42.9% 6/14
3 12 6.5% 33.3% 4/12
4 16 8.7% 43.8% 7/16
5 19 10.3% 57.9% 11/19
6 16 8.7% 68.8% 11/16
7 37 20.1% 45.9% 17/37
8 25 13.6% 36.0% 9/25
9 16 8.7% 87.5% 14/16
10 19 10.3% 42.1% 8/19
103 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 3.9% 75.0% 3/4
2 9 8.7% 44.4% 4/9
3 6 5.8% 33.3% 2/6
4 7 6.8% 42.9% 3/7
5 15 14.6% 53.3% 8/15
6 8 7.8% 62.5% 5/8
7 19 18.4% 36.8% 7/19
8 17 16.5% 35.3% 6/17
9 8 7.8% 100.0% 8/8
10 10 9.7% 40.0% 4/10
25 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 16.0% 25.0% 1/4
4 3 12.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 12.0% 66.7% 2/3
7 8 32.0% 50.0% 4/8
8 1 4.0% 0.0% 0/1
9 2 8.0% 100.0% 2/2
10 2 8.0% 50.0% 1/2
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.6% 33.3% 1/3
2 5 14.3% 40.0% 2/5
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 3 8.6% 100.0% 3/3
5 3 8.6% 100.0% 3/3
6 2 5.7% 50.0% 1/2
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 4 11.4% 25.0% 1/4
9 4 11.4% 75.0% 3/4
10 7 20.0% 42.9% 3/7
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 3 14.3% 0.0% 0/3
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 3 14.3% 100.0% 3/3
7 7 33.3% 71.4% 5/7
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 2 9.5% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.