Второшкольник

213 ігор · остання гра 15 лют 2025
Podgorica, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 лютого 2025, Noc.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 213 клубні 170 · турнірні 43
Win-rate 41.3% 88/213
Бали 153.09 з них 66.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.06 16 ПУ
Штрафи 4.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.9% 11/19
мафія 44.1% 15/34
мирний 39.7% 56/141
дон 31.6% 6/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 141 66.2%
мафія 34 16.0%
шериф 19 8.9%
дон 19 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Миникап 2Цветок

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 43 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Миникап 2Цветок
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 7 0 3 з 10

Останні турніри

—
MoneyCup8 22–23 листопада 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 4 · бали 5.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Миникап 2Цветок 5 листопада 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 3 · бали 4.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
MoneyCup7 23 жовтня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 2.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Второшкольник Cup 14 липня 2024 · AML ігор 7 · перемог 1 · бали 2.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
вересень 2024 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+1.30 · №18593
Найбільший штраф
−0.50 · №18754

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
213 ігор · частки рахуються від них
1 43 20.2% 37.2% 16/43
2 19 8.9% 47.4% 9/19
3 26 12.2% 38.5% 10/26
4 12 5.6% 41.7% 5/12
5 22 10.3% 40.9% 9/22
6 22 10.3% 40.9% 9/22
7 11 5.2% 45.5% 5/11
8 18 8.5% 50.0% 9/18
9 21 9.9% 42.9% 9/21
10 19 8.9% 36.8% 7/19
141 гра за мирний · частки рахуються від них
1 28 19.9% 42.9% 12/28
2 11 7.8% 45.5% 5/11
3 19 13.5% 36.8% 7/19
4 4 2.8% 25.0% 1/4
5 21 14.9% 42.9% 9/21
6 17 12.1% 35.3% 6/17
7 8 5.7% 37.5% 3/8
8 10 7.1% 60.0% 6/10
9 11 7.8% 36.4% 4/11
10 12 8.5% 25.0% 3/12
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 21.1% 50.0% 2/4
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 5 26.3% 60.0% 3/5
10 2 10.5% 100.0% 2/2
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 7 20.6% 14.3% 1/7
2 5 14.7% 60.0% 3/5
3 5 14.7% 60.0% 3/5
4 2 5.9% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 2 5.9% 50.0% 1/2
8 4 11.8% 50.0% 2/4
9 3 8.8% 66.7% 2/3
10 3 8.8% 66.7% 2/3
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 21.1% 25.0% 1/4
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 5 26.3% 80.0% 4/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 10.5% 0.0% 0/2
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 2 10.5% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.