arcxi

202 гри · остання гра 16 кві 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 квітня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 202 клубні 177 · турнірні 25
Win-rate 48.5% 98/202
Бали 147.53 з них 49.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 17
Середній ЛХ 1.18 17 ПУ
Штрафи 2.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 62.5% 15/24
мафія 58.0% 29/50
мирний 43.1% 47/109
шериф 36.8% 7/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 109 54.0%
мафія 50 24.8%
дон 24 11.9%
шериф 19 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Финал 1 сезона

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Финал 1 сезона
У середньому топ-52.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 3 0 3 з 10

Останні турніри

12 з 21 топ-57.1%
Balkan Open Cup 23–24 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 11 · перемог 6 · бали 8.80 · допи +3.30 · штраф −0.50 · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Турнир 2 сезона 21 жовтня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 1 · бали 4.93 · допи +3.90 · штраф −0.50 · ПУ 2
3 з 10 топ-30.0%
Финал 1 сезона 24 червня 2023 · AML · Белґрад ігор 7 · перемог 4 · бали 7.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
106 ігор
Найкращий місяць
серпень 2023 — 65.2% (15/23)
Максимум допів за гру
+1.20 · Финал 1 сезона
Найбільший штраф
−0.70 · №11736

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
202 гри · частки рахуються від них
1 14 6.9% 71.4% 10/14
2 16 7.9% 43.8% 7/16
3 19 9.4% 36.8% 7/19
4 22 10.9% 50.0% 11/22
5 24 11.9% 66.7% 16/24
6 26 12.9% 38.5% 10/26
7 25 12.4% 48.0% 12/25
8 23 11.4% 39.1% 9/23
9 19 9.4% 36.8% 7/19
10 14 6.9% 64.3% 9/14
109 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 4.6% 80.0% 4/5
2 7 6.4% 28.6% 2/7
3 14 12.8% 28.6% 4/14
4 13 11.9% 38.5% 5/13
5 13 11.9% 53.8% 7/13
6 13 11.9% 30.8% 4/13
7 10 9.2% 40.0% 4/10
8 13 11.9% 30.8% 4/13
9 9 8.3% 44.4% 4/9
10 12 11.0% 75.0% 9/12
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 100.0% 2/2
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 3 15.8% 0.0% 0/3
7 3 15.8% 0.0% 0/3
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
50 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 10.0% 40.0% 2/5
2 4 8.0% 50.0% 2/4
3 1 2.0% 100.0% 1/1
4 6 12.0% 66.7% 4/6
5 7 14.0% 100.0% 7/7
6 5 10.0% 80.0% 4/5
7 7 14.0% 57.1% 4/7
8 5 10.0% 40.0% 2/5
9 8 16.0% 37.5% 3/8
10 2 4.0% 0.0% 0/2
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 8.3% 100.0% 2/2
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 1 4.2% 100.0% 1/1
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 5 20.8% 40.0% 2/5
7 5 20.8% 80.0% 4/5
8 3 12.5% 66.7% 2/3
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.