Dmaison

83 гри · остання гра 16 кві 2025
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 квітня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 83 клубні 80 · турнірні 3
Win-rate 55.4% 46/83
Бали 73.39 з них 26.80 допами Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.83 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 10/10
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 9/18
мирний 49.0% 24/49

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 59.0%
мафія 18 21.7%
дон 10 12.0%
шериф 6 7.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Маникап 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Маникап 2
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Маникап 2 3 серпня 2024 · AML · Белґрад ігор 3 · перемог 1 · бали 2.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
83 гри
Найкращий місяць
червень 2024 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.90 · №20875

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
83 гри · частки рахуються від них
1 7 8.4% 71.4% 5/7
2 7 8.4% 71.4% 5/7
3 10 12.0% 80.0% 8/10
4 9 10.8% 22.2% 2/9
5 7 8.4% 57.1% 4/7
6 13 15.7% 69.2% 9/13
7 14 16.9% 50.0% 7/14
8 12 14.5% 33.3% 4/12
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 4.8% 50.0% 2/4
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.2% 50.0% 2/4
2 5 10.2% 80.0% 4/5
3 4 8.2% 75.0% 3/4
4 6 12.2% 16.7% 1/6
5 5 10.2% 40.0% 2/5
6 6 12.2% 50.0% 3/6
7 11 22.4% 54.5% 6/11
8 5 10.2% 40.0% 2/5
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 6.1% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 100.0% 2/2
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 4 22.2% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.6% 100.0% 1/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 30.0% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 3 30.0% 100.0% 3/3
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.