Asterius

61 гра · остання гра 23 кві 2025
Bar, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 квітня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 61 клубні 56 · турнірні 5
Win-rate 54.1% 33/61
Бали 49.95 з них 18.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
мирний 52.8% 19/36
шериф 50.0% 4/8
мафія 46.2% 6/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 59.0%
мафія 13 21.3%
шериф 8 13.1%
дон 4 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Кубок Белого Кролика 2024 30–31 березня 2024 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
12 ігор
Без штрафу поспіль
40 ігор
Найкращий місяць
квітень 2024 — 81.3% (13/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · №11993
Найбільший штраф
−0.50 · №13043

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 4 6.6% 25.0% 1/4
2 4 6.6% 75.0% 3/4
3 3 4.9% 66.7% 2/3
4 7 11.5% 71.4% 5/7
5 6 9.8% 66.7% 4/6
6 5 8.2% 60.0% 3/5
7 6 9.8% 50.0% 3/6
8 4 6.6% 75.0% 3/4
9 11 18.0% 36.4% 4/11
10 11 18.0% 45.5% 5/11
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.1% 25.0% 1/4
2 4 11.1% 75.0% 3/4
3 3 8.3% 66.7% 2/3
4 2 5.6% 50.0% 1/2
5 3 8.3% 33.3% 1/3
6 4 11.1% 75.0% 3/4
7 5 13.9% 60.0% 3/5
8 3 8.3% 66.7% 2/3
9 5 13.9% 20.0% 1/5
10 3 8.3% 66.7% 2/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 4 50.0% 50.0% 2/4
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 30.8% 50.0% 2/4
10 3 23.1% 0.0% 0/3
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.