Jos

108 ігор · остання гра 23 кві 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 квітня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 108 клубні 86 · турнірні 22
Win-rate 48.1% 52/108
Бали 88.99 з них 36.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.92 12 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 12/18
мафія 57.9% 11/19
дон 57.1% 4/7
мирний 39.1% 25/64

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 59.3%
мафія 19 17.6%
шериф 18 16.7%
дон 7 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце Easy Money от Катеньки · Balkan Open Cup 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 20 Balkan Open Cup 2
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 3 з 20

Останні турніри

9 з 12 топ-75.0%
MoneyCup3 15 серпня 2024 · AML · Белґрад ігор 2 · перемог 1 · бали 2.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Easy Money от Катеньки 31 липня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 4 · бали 5.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 1
3 з 20 топ-15.0%
Balkan Open Cup 2 4–5 травня 2024 · AML · Белґрад ігор 15 · перемог 11 · бали 18.73 · допи +6.40 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
травень 2024 — 68.0% (17/25)
Максимум допів за гру
+1.04 · Balkan Open Cup 2
Найбільший штраф
−0.50 · №19600

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
108 ігор · частки рахуються від них
1 9 8.3% 55.6% 5/9
2 9 8.3% 55.6% 5/9
3 13 12.0% 69.2% 9/13
4 11 10.2% 45.5% 5/11
5 13 12.0% 53.8% 7/13
6 9 8.3% 44.4% 4/9
7 11 10.2% 45.5% 5/11
8 13 12.0% 30.8% 4/13
9 11 10.2% 63.6% 7/11
10 9 8.3% 11.1% 1/9
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.9% 57.1% 4/7
2 5 7.8% 60.0% 3/5
3 5 7.8% 60.0% 3/5
4 6 9.4% 33.3% 2/6
5 9 14.1% 33.3% 3/9
6 5 7.8% 40.0% 2/5
7 7 10.9% 14.3% 1/7
8 5 7.8% 0.0% 0/5
9 10 15.6% 70.0% 7/10
10 5 7.8% 0.0% 0/5
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 22.2% 75.0% 3/4
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 2 11.1% 100.0% 2/2
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 1 5.6% 0.0% 0/1
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 3 15.8% 100.0% 3/3
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 4 21.1% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 15.8% 33.3% 1/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 100.0% 2/2
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.