Coco1

158 ігор · остання гра 12 сер 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 серпня 2025, Ночной миникап.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 158 клубні 137 · турнірні 21
Win-rate 53.8% 85/158
Бали 132.34 з них 44.26 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.00 13 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 78.9% 15/19
мафія 58.8% 20/34
мирний 47.7% 41/86
шериф 47.4% 9/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 54.4%
мафія 34 21.5%
шериф 19 12.0%
дон 19 12.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 21 Balkan Open Cup
У середньому топ-59.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 8 з 10
2024 1 0 7 з 10
2023 1 0 6 з 21

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Ночной миникап 12 серпня 2025 · AML · Белґрад ігор 4 · перемог 2 · бали 3.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Маникап 2 3 серпня 2024 · AML · Белґрад ігор 3 · перемог 0 · бали 1.40 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 1
6 з 21 топ-28.6%
Balkan Open Cup 23–24 грудня 2023 · AML · Белґрад ігор 14 · перемог 9 · бали 14.16 · допи +4.56 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
96 ігор
Найкращий місяць
грудень 2023 — 50.0% (15/30)
Максимум допів за гру
+1.10 · №17328
Найбільший штраф
−0.50 · №12125

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
158 ігор · частки рахуються від них
1 10 6.3% 60.0% 6/10
2 19 12.0% 42.1% 8/19
3 15 9.5% 33.3% 5/15
4 11 7.0% 54.5% 6/11
5 21 13.3% 61.9% 13/21
6 13 8.2% 53.8% 7/13
7 22 13.9% 63.6% 14/22
8 9 5.7% 55.6% 5/9
9 19 12.0% 52.6% 10/19
10 19 12.0% 57.9% 11/19
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 7.0% 50.0% 3/6
2 8 9.3% 37.5% 3/8
3 7 8.1% 14.3% 1/7
4 7 8.1% 28.6% 2/7
5 14 16.3% 57.1% 8/14
6 7 8.1% 28.6% 2/7
7 13 15.1% 61.5% 8/13
8 4 4.7% 50.0% 2/4
9 11 12.8% 63.6% 7/11
10 9 10.5% 55.6% 5/9
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 3 15.8% 66.7% 2/3
8 2 10.5% 100.0% 2/2
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 3 15.8% 33.3% 1/3
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.9% 100.0% 2/2
2 6 17.6% 50.0% 3/6
3 3 8.8% 66.7% 2/3
4 1 2.9% 100.0% 1/1
5 3 8.8% 66.7% 2/3
6 4 11.8% 75.0% 3/4
7 4 11.8% 50.0% 2/4
8 1 2.9% 0.0% 0/1
9 5 14.7% 20.0% 1/5
10 5 14.7% 80.0% 4/5
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 3 15.8% 66.7% 2/3
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 2 10.5% 100.0% 2/2
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 2 10.5% 100.0% 2/2
10 2 10.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.