Lerua

59 ігор · остання гра 4 чер 2025
Podgorica, Montenegro
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 червня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 59 клубні 52 · турнірні 7
Win-rate 39.0% 23/59
Бали 42.50 з них 18.50 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.00 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
шериф 50.0% 5/10
дон 42.9% 3/7
мирний 30.6% 11/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 61.0%
шериф 10 16.9%
дон 7 11.9%
мафія 6 10.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Второшкольник Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Второшкольник Cup
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Второшкольник Cup 14 липня 2024 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 7.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №16854

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.1% 66.7% 2/3
2 3 5.1% 33.3% 1/3
3 7 11.9% 28.6% 2/7
4 8 13.6% 62.5% 5/8
5 8 13.6% 12.5% 1/8
6 8 13.6% 12.5% 1/8
7 8 13.6% 62.5% 5/8
8 4 6.8% 25.0% 1/4
9 4 6.8% 75.0% 3/4
10 6 10.2% 33.3% 2/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.6% 50.0% 1/2
2 3 8.3% 33.3% 1/3
3 6 16.7% 33.3% 2/6
4 5 13.9% 60.0% 3/5
5 3 8.3% 0.0% 0/3
6 4 11.1% 0.0% 0/4
7 5 13.9% 40.0% 2/5
8 4 11.1% 25.0% 1/4
9 1 2.8% 0.0% 0/1
10 3 8.3% 33.3% 1/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 3 30.0% 33.3% 1/3
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.