Иван Грозный

77 ігор · остання гра 18 чер 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 червня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 77 клубні 58 · турнірні 19
Win-rate 44.2% 34/77
Бали 54.87 з них 20.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.40 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 88.9% 8/9
шериф 57.1% 4/7
мафія 40.0% 6/15
мирний 34.8% 16/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 59.7%
мафія 15 19.5%
дон 9 11.7%
шериф 7 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 19 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 12 MoneyCup3
У середньому топ-65.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 4 0 6 з 12

Останні турніри

—
MoneyCup 10 6 грудня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 2 · бали 2.60 · допи +1.10 · штраф −0.50 · ПУ —
—
MoneyCup8 22–23 листопада 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 3.25 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
9 з 11 топ-81.8%
LadyCup 6–7 вересня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 0 · бали 1.95 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 1
6 з 12 топ-50.0%
MoneyCup3 15 серпня 2024 · AML · Белґрад ігор 4 · перемог 1 · бали 2.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
64 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · MoneyCup3
Найбільший штраф
−0.50 · MoneyCup 10

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
77 ігор · частки рахуються від них
1 8 10.4% 12.5% 1/8
2 7 9.1% 42.9% 3/7
3 7 9.1% 57.1% 4/7
4 5 6.5% 20.0% 1/5
5 5 6.5% 40.0% 2/5
6 13 16.9% 46.2% 6/13
7 6 7.8% 50.0% 3/6
8 8 10.4% 37.5% 3/8
9 9 11.7% 77.8% 7/9
10 9 11.7% 44.4% 4/9
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 13.0% 16.7% 1/6
2 4 8.7% 50.0% 2/4
3 3 6.5% 66.7% 2/3
4 3 6.5% 0.0% 0/3
5 1 2.2% 0.0% 0/1
6 6 13.0% 16.7% 1/6
7 4 8.7% 25.0% 1/4
8 4 8.7% 25.0% 1/4
9 7 15.2% 71.4% 5/7
10 8 17.4% 37.5% 3/8
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 3 20.0% 33.3% 1/3
6 4 26.7% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 13.3% 0.0% 0/2
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.