Кот Базилио

56 ігор за 2026 рік · 160 загалом · остання гра 9 вер 2026
Novi Sad, Serbia · домашній клуб — Vojvodina Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 0.0% (0/3) 55.6% (10/18) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.00 за 18 ігор 3 гри · мало
Мирний 0.0% (0/1) 77.8% (7/9) 1 гра · мало
Шериф — 50.0% (2/4) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/2) 20.0% (1/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 56 клубні 41 · турнірні 15
Win-rate 62.5% 35/56
Бали 39.87 з них 9.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 70.3% 26/37
дон 66.7% 2/3
шериф 57.1% 4/7
мафія 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 66.1%
мафія 9 16.1%
шериф 7 12.5%
дон 3 5.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 47 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Турнир Зимнего сезона 2025-2026
У середньому топ-57.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 2 з 10
2025 6 0 6 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Турнир Зимнего сезона 2025-2026 15 березня 2026 · AML · Новий Сад ігор 8 · перемог 5 · бали 10.07 · допи +4.90 · штраф — · ПУ 1
6 з 10 топ-60.0%
Турнир осеннего сезона 2025 18 січня 2026 · AML · Новий Сад ігор 7 · перемог 5 · бали 7.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 16.12.2025 16 грудня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 9 ігор 5 · перемог 3 · бали 5.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
—
Minicups 25 · 02.09.2025 2 вересня 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 6 ігор 5 · перемог 2 · бали 4.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
38 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 63.6% (14/22)
Максимум допів за гру
+0.90 · Турнир Зимнего сезона 2025-2026
Найбільший штраф
−0.50 · №28175

Активність

14 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.4% 66.7% 2/3
2 4 7.1% 75.0% 3/4
3 9 16.1% 55.6% 5/9
4 5 8.9% 100.0% 5/5
5 6 10.7% 50.0% 3/6
6 7 12.5% 57.1% 4/7
7 8 14.3% 62.5% 5/8
8 3 5.4% 66.7% 2/3
9 3 5.4% 33.3% 1/3
10 8 14.3% 62.5% 5/8
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.1% 66.7% 2/3
2 2 5.4% 100.0% 2/2
3 5 13.5% 80.0% 4/5
4 4 10.8% 100.0% 4/4
5 5 13.5% 40.0% 2/5
6 4 10.8% 50.0% 2/4
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 3 8.1% 66.7% 2/3
9 3 8.1% 33.3% 1/3
10 4 10.8% 100.0% 4/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 2 28.6% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 33.3% 0.0% 0/3
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.