Alma

121 гра · остання гра 2 лип 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 липня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 121 клубні 120 · турнірні 1
Win-rate 37.2% 45/121
Бали 81.72 з них 37.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.20 10 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
мафія 50.0% 16/32
шериф 38.9% 7/18
мирний 23.3% 14/60

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 60 49.6%
мафія 32 26.4%
шериф 18 14.9%
дон 11 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 1 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 11 LadyCup
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 11 з 11

Останні турніри

11 з 11 топ-100.0%
LadyCup 6–7 вересня 2024 · AML · Белґрад ігор 1 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
79 ігор
Найкращий місяць
квітень 2025 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+1.40 · №18679
Найбільший штраф
−0.50 · №21659

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
121 гра · частки рахуються від них
1 18 14.9% 44.4% 8/18
2 15 12.4% 33.3% 5/15
3 19 15.7% 36.8% 7/19
4 12 9.9% 58.3% 7/12
5 15 12.4% 46.7% 7/15
6 9 7.4% 0.0% 0/9
7 11 9.1% 45.5% 5/11
8 6 5.0% 50.0% 3/6
9 10 8.3% 10.0% 1/10
10 6 5.0% 33.3% 2/6
60 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 12 20.0% 33.3% 4/12
2 10 16.7% 30.0% 3/10
3 10 16.7% 0.0% 0/10
4 5 8.3% 40.0% 2/5
5 6 10.0% 33.3% 2/6
6 6 10.0% 0.0% 0/6
7 3 5.0% 33.3% 1/3
8 2 3.3% 50.0% 1/2
9 4 6.7% 25.0% 1/4
10 2 3.3% 0.0% 0/2
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 0.0% 0/2
3 3 16.7% 66.7% 2/3
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 4 22.2% 50.0% 2/4
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 3 16.7% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.1% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 15.6% 60.0% 3/5
2 2 6.2% 50.0% 1/2
3 5 15.6% 80.0% 4/5
4 1 3.1% 0.0% 0/1
5 5 15.6% 60.0% 3/5
6 1 3.1% 0.0% 0/1
7 5 15.6% 60.0% 3/5
8 4 12.5% 50.0% 2/4
9 3 9.4% 0.0% 0/3
10 1 3.1% 0.0% 0/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 5 45.5% 80.0% 4/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 3 27.3% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.