hurma

107 ігор · остання гра 2 лип 2025
4 турніри ·1× переможець
Belgrade, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 липня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 107 клубні 88 · турнірні 19
Win-rate 45.8% 49/107
Бали 86.25 з них 35.90 допами Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.33 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
мафія 53.8% 14/26
мирний 40.4% 23/57
шериф 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 57 53.3%
мафія 26 24.3%
шериф 13 12.1%
дон 11 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець LadyCup
3 1× третє місце MoneyCup3

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 19 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 LadyCup
У середньому топ-44.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 10 з 10
2024 3 0 1 з 11

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Маникап Панды 20.03 20 березня 2025 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 2.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —
—
MoneyCup 10 6 грудня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 3.25 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
1 з 11 перемога
LadyCup 6–7 вересня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 2 · бали 5.05 · допи +2.80 · штраф — · ПУ 1
3 з 12 топ-25.0%
MoneyCup3 15 серпня 2024 · AML · Белґрад ігор 4 · перемог 2 · бали 4.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
107 ігор
Максимум допів за гру
+1.10 · №20839

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
107 ігор · частки рахуються від них
1 8 7.5% 25.0% 2/8
2 9 8.4% 44.4% 4/9
3 16 15.0% 68.8% 11/16
4 9 8.4% 22.2% 2/9
5 12 11.2% 50.0% 6/12
6 11 10.3% 45.5% 5/11
7 13 12.1% 38.5% 5/13
8 11 10.3% 18.2% 2/11
9 11 10.3% 63.6% 7/11
10 7 6.5% 71.4% 5/7
57 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 10.5% 16.7% 1/6
2 4 7.0% 50.0% 2/4
3 8 14.0% 50.0% 4/8
4 3 5.3% 33.3% 1/3
5 7 12.3% 57.1% 4/7
6 5 8.8% 40.0% 2/5
7 8 14.0% 25.0% 2/8
8 8 14.0% 12.5% 1/8
9 3 5.3% 33.3% 1/3
10 5 8.8% 100.0% 5/5
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 3 23.1% 0.0% 0/3
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.8% 0.0% 0/1
2 4 15.4% 50.0% 2/4
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 3 11.5% 33.3% 1/3
5 3 11.5% 66.7% 2/3
6 5 19.2% 60.0% 3/5
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 1 3.8% 0.0% 0/1
9 5 19.2% 80.0% 4/5
10 1 3.8% 0.0% 0/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 54.5% 83.3% 5/6
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.