Barsuк

164 гри · остання гра 12 сер 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 серпня 2025, Ночной миникап.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 164 клубні 160 · турнірні 4
Win-rate 45.7% 75/164
Бали 126.45 з них 53.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 55.8% 53/95
шериф 35.0% 7/20
мафія 34.4% 11/32
дон 23.5% 4/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 95 57.9%
мафія 32 19.5%
шериф 20 12.2%
дон 17 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 4 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Ночной миникап
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 4 з 10

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Ночной миникап 12 серпня 2025 · AML · Белґрад ігор 4 · перемог 3 · бали 4.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
93 гри
Найкращий місяць
квітень 2024 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · №15229
Найбільший штраф
−0.50 · №17295

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
164 гри · частки рахуються від них
1 16 9.8% 56.3% 9/16
2 19 11.6% 63.2% 12/19
3 20 12.2% 30.0% 6/20
4 13 7.9% 30.8% 4/13
5 19 11.6% 57.9% 11/19
6 14 8.5% 42.9% 6/14
7 16 9.8% 37.5% 6/16
8 18 11.0% 44.4% 8/18
9 12 7.3% 41.7% 5/12
10 17 10.4% 47.1% 8/17
95 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 8.4% 62.5% 5/8
2 15 15.8% 60.0% 9/15
3 8 8.4% 62.5% 5/8
4 5 5.3% 40.0% 2/5
5 12 12.6% 66.7% 8/12
6 9 9.5% 44.4% 4/9
7 10 10.5% 40.0% 4/10
8 12 12.6% 50.0% 6/12
9 5 5.3% 60.0% 3/5
10 11 11.6% 63.6% 7/11
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 20.0% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 3 15.0% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 15.0% 33.3% 1/3
7 4 20.0% 50.0% 2/4
8 1 5.0% 0.0% 0/1
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 1 5.0% 0.0% 0/1
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 2 6.2% 100.0% 2/2
3 6 18.8% 16.7% 1/6
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 6 18.8% 50.0% 3/6
6 1 3.1% 0.0% 0/1
7 1 3.1% 0.0% 0/1
8 3 9.4% 66.7% 2/3
9 3 9.4% 0.0% 0/3
10 5 15.6% 20.0% 1/5
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 5 29.4% 0.0% 0/5
4 3 17.6% 33.3% 1/3
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.