bombo

192 гри · остання гра 6 сер 2025
10 турнірів ·1× переможець
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 серпня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 192 клубні 135 · турнірні 57
Win-rate 53.6% 103/192
Бали 189.16 з них 84.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.44
ПУ · перший убитий 21
Середній ЛХ 1.30 20 ПУ
Штрафи 2.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 27/36
дон 52.4% 11/21
шериф 52.2% 12/23
мирний 47.3% 53/112

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 112 58.3%
мафія 36 18.8%
шериф 23 12.0%
дон 21 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Маникап Панды 20.03
2 2× друге місце MoneyCup7 · Easy Money от Катеньки
3 1× третє місце MoneyCup4

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 57 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Маникап Панды 20.03
У середньому топ-33.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 1 з 10
2024 8 0 2 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Маникап Панды 20.03 20 березня 2025 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +2.80 · штраф — · ПУ 1
—
Minicups 25 · 02.02.2025 2 лютого 2025 · AML · Новий Сад · Minicups 25, етап 1 ігор 5 · перемог 3 · бали 7.35 · допи +4.10 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
MoneyCup Final 18 грудня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 4 · бали 6.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1
—
MoneyCup 10 6 грудня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 0 · бали 2.05 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
131 гра
Найкращий місяць
травень 2024 — 60.9% (14/23)
Максимум допів за гру
+1.20 · №23434
Найбільший штраф
−0.80 · №22946
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
192 гри · частки рахуються від них
1 14 7.3% 50.0% 7/14
2 17 8.9% 47.1% 8/17
3 23 12.0% 60.9% 14/23
4 19 9.9% 63.2% 12/19
5 11 5.7% 36.4% 4/11
6 17 8.9% 82.4% 14/17
7 20 10.4% 55.0% 11/20
8 25 13.0% 48.0% 12/25
9 26 13.5% 53.8% 14/26
10 20 10.4% 35.0% 7/20
112 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 7.1% 37.5% 3/8
2 10 8.9% 40.0% 4/10
3 15 13.4% 53.3% 8/15
4 9 8.0% 55.6% 5/9
5 8 7.1% 12.5% 1/8
6 12 10.7% 75.0% 9/12
7 9 8.0% 33.3% 3/9
8 15 13.4% 46.7% 7/15
9 14 12.5% 57.1% 8/14
10 12 10.7% 41.7% 5/12
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 5 21.7% 60.0% 3/5
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.3% 100.0% 1/1
7 5 21.7% 60.0% 3/5
8 4 17.4% 50.0% 2/4
9 3 13.0% 33.3% 1/3
10 2 8.7% 50.0% 1/2
36 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 16.7% 66.7% 4/6
2 5 13.9% 60.0% 3/5
3 1 2.8% 100.0% 1/1
4 5 13.9% 80.0% 4/5
5 2 5.6% 100.0% 2/2
6 3 8.3% 100.0% 3/3
7 4 11.1% 100.0% 4/4
8 4 11.1% 75.0% 3/4
9 5 13.9% 60.0% 3/5
10 1 2.8% 0.0% 0/1
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 100.0% 2/2
4 3 14.3% 66.7% 2/3
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 2 9.5% 0.0% 0/2
9 4 19.0% 50.0% 2/4
10 5 23.8% 20.0% 1/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.