Nick

144 гри · остання гра 6 сер 2025
9 турнірів ·1× переможець
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 серпня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 144 клубні 98 · турнірні 46
Win-rate 50.0% 72/144
Бали 117.12 з них 43.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.14 14 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.2% 15/22
дон 64.3% 9/14
мирний 44.4% 40/90
шериф 44.4% 8/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 90 62.5%
мафія 22 15.3%
шериф 18 12.5%
дон 14 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець MoneyCup6
2 1× друге місце Миникап 2Цветок
3 1× третє місце MoneyCup Final

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 46 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 MoneyCup6
У середньому топ-55.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 9 з 10
2024 8 0 1 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Маникап Панды 20.03 20 березня 2025 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 1 · бали 3.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
MoneyCup Final 18 грудня 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +2.80 · штраф — · ПУ —
—
MoneyCup8 22–23 листопада 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 2 · бали 4.30 · допи +2.30 · штраф — · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
Миникап 2Цветок 5 листопада 2024 · AML · Белґрад ігор 5 · перемог 4 · бали 5.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
86 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · Маникап Панды 20.03
Найбільший штраф
−0.50 · Balkan Open Cup 2

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
144 гри · частки рахуються від них
1 18 12.5% 44.4% 8/18
2 11 7.6% 63.6% 7/11
3 16 11.1% 50.0% 8/16
4 8 5.6% 25.0% 2/8
5 12 8.3% 41.7% 5/12
6 16 11.1% 56.3% 9/16
7 16 11.1% 56.3% 9/16
8 15 10.4% 40.0% 6/15
9 16 11.1% 62.5% 10/16
10 16 11.1% 50.0% 8/16
90 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 18.9% 41.2% 7/17
2 7 7.8% 71.4% 5/7
3 12 13.3% 50.0% 6/12
4 4 4.4% 25.0% 1/4
5 2 2.2% 50.0% 1/2
6 11 12.2% 45.5% 5/11
7 10 11.1% 40.0% 4/10
8 7 7.8% 14.3% 1/7
9 7 7.8% 42.9% 3/7
10 13 14.4% 53.8% 7/13
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 2 11.1% 0.0% 0/2
5 5 27.8% 40.0% 2/5
6 3 16.7% 66.7% 2/3
7 3 16.7% 66.7% 2/3
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.6% 0.0% 0/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 13.6% 33.3% 1/3
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 1 4.5% 100.0% 1/1
8 3 13.6% 66.7% 2/3
9 6 27.3% 83.3% 5/6
10 2 9.1% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 28.6% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 3 21.4% 66.7% 2/3
9 3 21.4% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.