Декстер Морган

310 ігор ·клубні ігри · остання гра 15 жов 2025
Belgrade, Serbia · домашній клуб — Красное и чёрное Белград
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 жовтня 2025, Красное и чёрное Белград.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 310
Win-rate 39.7% 123/310
Бали 180.25 з них 59.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 0.50 16 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 56.9% 33/58
дон 50.0% 12/24
шериф 35.1% 13/37
мирний 34.0% 65/191

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 191 61.6%
мафія 58 18.7%
шериф 37 11.9%
дон 24 7.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
96 ігор
Найкращий місяць
вересень 2023 — 62.5% (15/24)
Максимум допів за гру
+0.80 · №15824
Найбільший штраф
−0.50 · №16963

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
310 ігор · частки рахуються від них
1 19 6.1% 57.9% 11/19
2 32 10.3% 37.5% 12/32
3 40 12.9% 32.5% 13/40
4 39 12.6% 38.5% 15/39
5 28 9.0% 35.7% 10/28
6 32 10.3% 50.0% 16/32
7 39 12.6% 46.2% 18/39
8 30 9.7% 33.3% 10/30
9 31 10.0% 35.5% 11/31
10 20 6.5% 35.0% 7/20
191 гра за мирний · частки рахуються від них
1 13 6.8% 46.2% 6/13
2 20 10.5% 35.0% 7/20
3 25 13.1% 28.0% 7/25
4 23 12.0% 39.1% 9/23
5 15 7.9% 20.0% 3/15
6 18 9.4% 50.0% 9/18
7 24 12.6% 33.3% 8/24
8 19 9.9% 31.6% 6/19
9 19 9.9% 31.6% 6/19
10 15 7.9% 26.7% 4/15
37 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 8.1% 100.0% 3/3
2 3 8.1% 0.0% 0/3
3 5 13.5% 20.0% 1/5
4 2 5.4% 50.0% 1/2
5 5 13.5% 60.0% 3/5
6 5 13.5% 40.0% 2/5
7 5 13.5% 40.0% 2/5
8 4 10.8% 0.0% 0/4
9 2 5.4% 0.0% 0/2
10 3 8.1% 33.3% 1/3
58 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 5.2% 66.7% 2/3
2 8 13.8% 62.5% 5/8
3 7 12.1% 71.4% 5/7
4 9 15.5% 33.3% 3/9
5 5 8.6% 40.0% 2/5
6 7 12.1% 42.9% 3/7
7 7 12.1% 85.7% 6/7
8 6 10.3% 50.0% 3/6
9 6 10.3% 66.7% 4/6
10 0 0.0% — жодного разу
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 4.2% 0.0% 0/1
3 3 12.5% 0.0% 0/3
4 5 20.8% 40.0% 2/5
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 2 8.3% 100.0% 2/2
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 4 16.7% 25.0% 1/4
10 2 8.3% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.