Azam_DFWM

24 гри ·клубні ігри · остання гра 1 сер 2023
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 серпня 2023, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 24
Win-rate 62.5% 15/24
Бали 22.20 з них 7.20 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 78.6% 11/14
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мафія 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 58.3%
мафія 6 25.0%
шериф 2 8.3%
дон 2 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри
Найкращий місяць
липень 2023 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №10445

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 2 8.3% 100.0% 2/2
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 1 4.2% 100.0% 1/1
5 1 4.2% 100.0% 1/1
6 1 4.2% 100.0% 1/1
7 6 25.0% 33.3% 2/6
8 5 20.8% 40.0% 2/5
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 1 4.2% 100.0% 1/1
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 100.0% 2/2
2 2 14.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 4 28.6% 50.0% 2/4
8 3 21.4% 66.7% 2/3
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.