Ognislava

61 гра ·клубні ігри · остання гра 15 вер 2023
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 вересня 2023, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 61
Win-rate 52.5% 32/61
Бали 48.80 з них 17.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 8/8
дон 66.7% 4/6
мирний 42.9% 18/42
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 68.9%
мафія 8 13.1%
дон 6 9.8%
шериф 5 8.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
липень 2023 — 60.0% (15/25)
Максимум допів за гру
+0.30 · №10843
Найбільший штраф
−0.50 · №10554

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 2 3.3% 50.0% 1/2
2 6 9.8% 50.0% 3/6
3 9 14.8% 55.6% 5/9
4 4 6.6% 25.0% 1/4
5 12 19.7% 33.3% 4/12
6 4 6.6% 75.0% 3/4
7 8 13.1% 62.5% 5/8
8 6 9.8% 66.7% 4/6
9 10 16.4% 60.0% 6/10
10 0 0.0% — жодного разу
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.4% 0.0% 0/1
2 4 9.5% 25.0% 1/4
3 6 14.3% 50.0% 3/6
4 1 2.4% 0.0% 0/1
5 12 28.6% 33.3% 4/12
6 2 4.8% 100.0% 2/2
7 5 11.9% 40.0% 2/5
8 5 11.9% 60.0% 3/5
9 6 14.3% 50.0% 3/6
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 37.5% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 50.0% 66.7% 2/3
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.