Pirat

90 ігор · остання гра 6 вер 2025
Austin, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 вересня 2025, Lone Star MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 90 клубні 83 · турнірні 7
Win-rate 47.8% 43/90
Бали 74.04 з них 27.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.22 9 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.3% 9/14
мирний 47.2% 25/53
шериф 42.9% 6/14
дон 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 58.9%
шериф 14 15.6%
мафія 14 15.6%
дон 9 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
DFWM Cup 2023. Season 1 30 квітня 2023 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 3 · бали 4.60 · допи +2.10 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
квітень 2023 — 56.5% (13/23)
Максимум допів за гру
+0.60 · №9786
Найбільший штраф
−0.50 · №9982

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
90 ігор · частки рахуються від них
1 22 24.4% 45.5% 10/22
2 11 12.2% 54.5% 6/11
3 12 13.3% 33.3% 4/12
4 6 6.7% 50.0% 3/6
5 8 8.9% 50.0% 4/8
6 3 3.3% 100.0% 3/3
7 8 8.9% 50.0% 4/8
8 7 7.8% 57.1% 4/7
9 5 5.6% 40.0% 2/5
10 8 8.9% 37.5% 3/8
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 18.9% 40.0% 4/10
2 7 13.2% 42.9% 3/7
3 5 9.4% 40.0% 2/5
4 4 7.5% 50.0% 2/4
5 8 15.1% 50.0% 4/8
6 1 1.9% 100.0% 1/1
7 4 7.5% 75.0% 3/4
8 6 11.3% 50.0% 3/6
9 4 7.5% 25.0% 1/4
10 4 7.5% 50.0% 2/4
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 35.7% 40.0% 2/5
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 4 28.6% 25.0% 1/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.1% 0.0% 0/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 28.6% 50.0% 2/4
2 2 14.3% 100.0% 2/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 2 14.3% 0.0% 0/2
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 33.3% 66.7% 2/3
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 33.3% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.