Madame Kathrine

150 ігор · остання гра 9 лют 2024
Fort Worth, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 лютого 2024, Season 10.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 150 клубні 136 · турнірні 14
Win-rate 51.3% 77/150
Бали 125.02 з них 46.90 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 0.87 15 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 76.9% 10/13
мафія 64.1% 25/39
шериф 58.3% 7/12
мирний 40.7% 35/86

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 57.3%
мафія 39 26.0%
дон 13 8.7%
шериф 12 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 29 Season 10
У середньому топ-55.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 16 з 29
2023 1 0 —

Останні турніри

16 з 29 топ-55.2%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 3 · бали 4.60 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —
—
DFWM Cup 2023. Season 1 30 квітня 2023 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 6 · бали 9.30 · допи +3.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
150 ігор
Найкращий місяць
квітень 2023 — 64.7% (11/17)
Максимум допів за гру
+0.80 · №10315

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
150 ігор · частки рахуються від них
1 19 12.7% 57.9% 11/19
2 19 12.7% 68.4% 13/19
3 12 8.0% 25.0% 3/12
4 20 13.3% 40.0% 8/20
5 5 3.3% 60.0% 3/5
6 12 8.0% 66.7% 8/12
7 18 12.0% 38.9% 7/18
8 14 9.3% 42.9% 6/14
9 21 14.0% 61.9% 13/21
10 10 6.7% 50.0% 5/10
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 11.6% 40.0% 4/10
2 11 12.8% 63.6% 7/11
3 9 10.5% 11.1% 1/9
4 10 11.6% 30.0% 3/10
5 2 2.3% 0.0% 0/2
6 5 5.8% 40.0% 2/5
7 11 12.8% 36.4% 4/11
8 10 11.6% 40.0% 4/10
9 10 11.6% 70.0% 7/10
10 8 9.3% 37.5% 3/8
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 4 33.3% 75.0% 3/4
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 2 16.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
39 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 17.9% 71.4% 5/7
2 6 15.4% 66.7% 4/6
3 1 2.6% 0.0% 0/1
4 8 20.5% 37.5% 3/8
5 1 2.6% 100.0% 1/1
6 2 5.1% 100.0% 2/2
7 4 10.3% 75.0% 3/4
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 7 17.9% 57.1% 4/7
10 2 5.1% 100.0% 2/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 100.0% 2/2
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.