Visaga

39 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2024
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 39
Win-rate 51.3% 20/39
Бали 32.33 з них 12.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 2.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
шериф 60.0% 3/5
мирний 50.0% 12/24
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 61.5%
мафія 6 15.4%
шериф 5 12.8%
дон 4 10.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
30 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №8880
Найбільший штраф
−0.50 · №10837
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.6% 100.0% 1/1
2 1 2.6% 100.0% 1/1
3 6 15.4% 50.0% 3/6
4 8 20.5% 62.5% 5/8
5 2 5.1% 0.0% 0/2
6 1 2.6% 0.0% 0/1
7 3 7.7% 100.0% 3/3
8 10 25.6% 30.0% 3/10
9 6 15.4% 50.0% 3/6
10 1 2.6% 100.0% 1/1
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 1 4.2% 100.0% 1/1
3 4 16.7% 25.0% 1/4
4 4 16.7% 100.0% 4/4
5 1 4.2% 0.0% 0/1
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 7 29.2% 28.6% 2/7
9 4 16.7% 50.0% 2/4
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 2 50.0% 0.0% 0/2
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.