Texas

22 гри ·клубні ігри · остання гра 29 бер 2024
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 березня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 22
Win-rate 50.0% 11/22
Бали 17.90 з них 7.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 53.8% 7/13
мафія 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 59.1%
мафія 6 27.3%
дон 3 13.6%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
17 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №12980
Найбільший штраф
−0.50 · №13925

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 6 27.3% 33.3% 2/6
2 4 18.2% 75.0% 3/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 4 18.2% 50.0% 2/4
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 4 18.2% 25.0% 1/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 9.1% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 23.1% 0.0% 0/3
2 3 23.1% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 66.7% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.