Луиджи

42 гри · остання гра 2 кві 2024
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 квітня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 42 клубні 37 · турнірні 5
Win-rate 45.2% 19/42
Бали 32.76 з них 13.70 допами Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
мирний 44.0% 11/25
шериф 33.3% 1/3
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 59.5%
мафія 8 19.0%
дон 6 14.3%
шериф 3 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 25 з 29 Season 10
У середньому топ-86.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 25 з 29

Останні турніри

25 з 29 топ-86.2%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 5 · перемог 3 · бали 4.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
березень 2024 — 42.9% (9/21)
Максимум допів за гру
+0.80 · №13204

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 3 7.1% 66.7% 2/3
2 7 16.7% 0.0% 0/7
3 6 14.3% 66.7% 4/6
4 5 11.9% 40.0% 2/5
5 3 7.1% 66.7% 2/3
6 3 7.1% 33.3% 1/3
7 4 9.5% 50.0% 2/4
8 4 9.5% 75.0% 3/4
9 4 9.5% 50.0% 2/4
10 3 7.1% 33.3% 1/3
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 6 24.0% 0.0% 0/6
3 4 16.0% 75.0% 3/4
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 2 8.0% 0.0% 0/2
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 3 12.0% 66.7% 2/3
9 1 4.0% 0.0% 0/1
10 1 4.0% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 2 25.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 1 12.5% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.