Vano

91 гра · остання гра 12 кві 2024
Frisco, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 квітня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 91 клубні 85 · турнірні 6
Win-rate 48.4% 44/91
Бали 69.35 з них 27.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
дон 75.0% 3/4
мирний 45.6% 31/68
мафія 42.9% 6/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 74.7%
мафія 14 15.4%
шериф 5 5.5%
дон 4 4.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 29 Season 10
У середньому топ-62.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 18 з 29

Останні турніри

18 з 29 топ-62.1%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 6 · перемог 3 · бали 4.30 · допи +1.80 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
лютий 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · №14091
Найбільший штраф
−0.50 · №14221

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
91 гра · частки рахуються від них
1 6 6.6% 50.0% 3/6
2 5 5.5% 20.0% 1/5
3 9 9.9% 11.1% 1/9
4 6 6.6% 83.3% 5/6
5 6 6.6% 50.0% 3/6
6 16 17.6% 56.3% 9/16
7 19 20.9% 57.9% 11/19
8 10 11.0% 50.0% 5/10
9 9 9.9% 33.3% 3/9
10 5 5.5% 60.0% 3/5
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 7.4% 40.0% 2/5
2 3 4.4% 0.0% 0/3
3 7 10.3% 14.3% 1/7
4 4 5.9% 100.0% 4/4
5 6 8.8% 50.0% 3/6
6 13 19.1% 53.8% 7/13
7 14 20.6% 57.1% 8/14
8 6 8.8% 50.0% 3/6
9 7 10.3% 28.6% 2/7
10 3 4.4% 33.3% 1/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 4 28.6% 50.0% 2/4
8 3 21.4% 33.3% 1/3
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 2 14.3% 100.0% 2/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.