John Galt

23 гри ·клубні ігри · остання гра 27 тра 2024
Austin, TX, USA · домашній клуб — Lone Star MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 травня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 23
Win-rate 56.5% 13/23
Бали 36.80 з них 6.80 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 66.7% 2/3
мафія 66.7% 4/6
мирний 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 43.5%
мафія 6 26.1%
дон 4 17.4%
шериф 3 13.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
травень 2024 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · №14620

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 1 4.3% 100.0% 1/1
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 17.4% 50.0% 2/4
9 3 13.0% 100.0% 3/3
10 6 26.1% 50.0% 3/6
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 40.0% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 3 50.0% 100.0% 3/3
10 1 16.7% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.