Aisha

159 ігор · остання гра 28 тра 2024
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 травня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 159 клубні 152 · турнірні 7
Win-rate 44.0% 70/159
Бали 123.04 з них 53.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.11 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 47.1% 8/17
мирний 44.8% 39/87
мафія 43.9% 18/41
шериф 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 87 54.7%
мафія 41 25.8%
дон 17 10.7%
шериф 14 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 29 Season 10
У середньому топ-41.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 12 з 29

Останні турніри

12 з 29 топ-41.4%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 1 · бали 3.31 · допи +2.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
130 ігор
Найкращий місяць
серпень 2023 — 58.3% (14/24)
Максимум допів за гру
+1.00 · №14432
Найбільший штраф
−0.50 · №10223

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
159 ігор · частки рахуються від них
1 17 10.7% 29.4% 5/17
2 17 10.7% 52.9% 9/17
3 13 8.2% 61.5% 8/13
4 10 6.3% 50.0% 5/10
5 17 10.7% 47.1% 8/17
6 15 9.4% 40.0% 6/15
7 13 8.2% 46.2% 6/13
8 13 8.2% 46.2% 6/13
9 23 14.5% 43.5% 10/23
10 21 13.2% 33.3% 7/21
87 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 10.3% 44.4% 4/9
2 8 9.2% 62.5% 5/8
3 6 6.9% 50.0% 3/6
4 4 4.6% 25.0% 1/4
5 13 14.9% 53.8% 7/13
6 10 11.5% 50.0% 5/10
7 6 6.9% 50.0% 3/6
8 5 5.7% 60.0% 3/5
9 13 14.9% 30.8% 4/13
10 13 14.9% 30.8% 4/13
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 3 21.4% 0.0% 0/3
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 3 21.4% 33.3% 1/3
41 гра за мафія · частки рахуються від них
1 5 12.2% 20.0% 1/5
2 3 7.3% 33.3% 1/3
3 3 7.3% 66.7% 2/3
4 1 2.4% 0.0% 0/1
5 3 7.3% 0.0% 0/3
6 3 7.3% 0.0% 0/3
7 7 17.1% 42.9% 3/7
8 5 12.2% 60.0% 3/5
9 8 19.5% 75.0% 6/8
10 3 7.3% 66.7% 2/3
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 3 17.6% 100.0% 3/3
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 3 17.6% 66.7% 2/3
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 2 11.8% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.